Tynset skøyter

 

Tynset 16.3.1969 – Kretsløp, 80 delt.

Kilder: Hamar Arbeiderblad + Stiftstidende Arr: Tynset IL Protokoll: Harald Nilsen Skjemafører: Tor Bastiansen

 

Menn Senior A                                                                 500 m                 1500 m     

  1.   Willy Olsen                          Tynset                            43.7      1            2.14.9      1                88.667

 

Damer Senior                                                                  500 m                 1000 m

  1.   Inger Karset                        Romedal                         49.5      1            1.44.5      1               101.750

  2.   Liv Wenche Telneset            Tynset                            51.3      2            1.47.2      2               104.900

 

Menn Junior B                                                                 500 m                 1500 m

  1.   Nicolai Hals                         Romedal                         45.8      1            2.32.2      1                96.533

  2.   Sverre Hval                         Hamar                             47.0      2            2.36.6      3                99.200

  3.   Vidar Lindstad                     Hamar                             47.5      3            2.36.8      4                99.767

        Ola Qvale                            Hamar                             48.5      4            2.33.8      2                99.767

  5.   Stein Hval                           Hamar                             49.1      5            2.37.5      5               101.600

 

Damer Junior                                                                   500 m                 1000 m

  1.   Grethe Borchrevink              Romedal                         53.2      1            1.53.0      1               109.700

 

Gutter 14-16                                                                     1000 m

Sverre Amundsen                       Hamar                             1.40.7      1

Øivind Lien                                 Hamar                             1.40.9      2

Per H Midtstigen                         Hamar                             1.42.0      3

Arne Sæthershagen                    Romedal                         1.44.3      4

Egil M Stubsjøen                        Tynset                            1.44.6      5

Jon Arne Hugudal                       Tynset                            1.46.5      6

 

Jenter 14-16                                                                     500 m

Målfrid Sand                               Brumunddal                    51.8      1

Anne Lise Berg                           Romedal                         53.3      2

 

Gutter 12-14                                                                     500 m

Truls Dæhli                                 Hamar                             51.0      1

Bjørn Hansen                              Hamar                             52.0      2

Arild Strandvik                            Ytre Rendal                     52.8      3

Jan Ivar Martinsen                       Hamar                             53.8      4

Knut Sørli                                   Tynset                            55.4      5

Kåre Fiskvik                               Tynset                            57.2      6

Jo Vegard Johnsen                     Tynset                            57.6      7           

 

Jenter 12-14                                                                     400 m

Aud Johanne Mælen                   Tynset                            49.5      1

 

Gutter 10-12                                                                     400 m

Terje Legernæs                           Hamar                             45.6      1

Frode Færavaag                         Hamar                             46.2      2

Guttorm Dilling                           Hamar                             46.8      3

Bjørn Holm                                 Stange                            47.3      4

 

Jenter 10-12                                                                     400 m

Brit Rennemo                              Hamar                             50.7      1

Ingrid Galgum                             Romedal                         52.8      2

 

 
 
 

www.unosport.no